Euler Hermes dabar Allianz Trade, pasaulinis prekinio kredito draudimo lyderis

Gaukite prieigą prie išsamios ir naujausios informacijos apie jūsų klientų portfelio riziką. Sekite ir valdykite klientus patikimiau.
Jūsų gautinos sumos bus apsaugotos. Jūsų apyvartinės lėšos ir pelnas bus saugesni. Jūsų verslo tvarumas bus akivaizdus bankams, auditoriams ir investuotojams.
Identifikuokite augimo ir plėtros galimybes. Išlaisvinkite išteklius, leidžiančius plėtoti prekybą su naujais klientais naujose rinkose.

Kodėl verta su mumis dirbti?

Pasaulinis lyderis

50+

pasaulio šalių
Prognozės ir įžvalgos

83 mln.

monitoringuojamų verslo subjektų
Tvirtas pagrindas

AA

„Standard & Poor’s“ reitingas  
Mūsų tikslas - apsaugoti jūsų verslą ir padėti jam klestėti. Prognozės ir įžvalgos apie pramonės sektorius, įmones ir šalis padės jums daryti aiškius sprendimus su mažesne rizika. Siūlome efektyvius sprendimus nuolat besikeičiančioje verslo aplinkoje, saugodami jūsų verslą ir įmonės finansinės „sveikatos“ būklę. Mūsų kreditų draudimo ir rizikos valdymo paslaugos padeda jums prekiauti namų rinkoje arba užsienyje, o mūsų garantijos užtikrina jūsų verslo partnerius tuo, kad sutartiniai įsipareigojimai bus įvykdyti. Mūsų saugomų duomenų dėka galima identifikuoti tikslinius klientus prekybai vystyti ir nustatyti tinkamas prekybos sąlygas. Mes monitoringuojame prekinio kredito grėsmes, padedami jums išvengti finansinių nuostolių ir suprasti jūsų verslo partnerių finansinį stabilumą. Kai turite pirkėjo nemokumo atvejį, padedame jums išieškoti skolas, kol jūs koncentruojatės į savo verslo vystymą.