Krediidikindlustus Allianz Trade

Euler Hermes on nüüd Allianz Trade, maailma juhtiv krediidikindlustaja

Anname teile põhjalikku ja värsket teavet teie klientidega seotud riskide kohta. Teil on võimalik oma kliendisuhteid paremini jälgida ja hallata.
Teie nõuded ostjate vastu on kaitstud ning rahakäive ja kasumlikkus paremini tagatud. Pangad, audiitorid ja investorid saavad teie ettevõtte tugevuses kindlad olla.
Aitame märgata kasvu- ja laienemisvõimalusi. Vabanevad ressursid võimaldavad teil hakata tegema koostööd uute klientidega ja laieneda uutele turgudele.

Miks tasub koostööd teha just meiega?

Suurim kogu maailmas
Üle 50
riigi üle kogu maailma
Pakume prognoose
83 miljonit
jälgitavat ettevõtet
Kindel alus
AA
krediidireiting Standard & Poor’silt  
Soovime kaitsta teie äritegevust ja aidata teil edu saavutada. Meie teadmised ärivaldkondade, ettevõtete ja riikide kohta aitavad teil teha selgeid ja vähem riskantseid otsuseid. Pakume keerulises ärikeskkonnas tõhusaid lahendusi, mis kaitsevad teie ettevõtet ja hoiavad selle finantstervist. Meie krediidikindlustus- ja riskijuhtimisteenused toetavad teie äritegevust nii kodus kui ka välismaal ning meie pakutav käendus annab teie äripartneritele kindlustunde, et teie lepingulised kohustused saavad täidetud. Meie kogutud teave aitab teil leida parimaid potentsiaalseid äripartnereid ja pakkuda neile sobivaid lepingutingimusi. Jälgime krediidiriske, et teil oleks lihtsam vältida varalist kahju ja olla alati kursis oma äripartnerite finantsstabiilsusega. Maksehäirete korral aitame teil võlgu sisse nõuda, et teie saaksite keskenduda äritegevusele.