Euler Hermes je nyní Allianz Trade,
globální lídr v pojištění pohledávek

 

Allianz je hrdý na to, že je v letech 2021 až 2028 celosvětovým pojišťovacím partnerem olympijského a paralympijského hnutí

Proč právě my?

Jistota
klientů po celém světě
Zkušenost
monitorovaných firem
Pevný základ
od Standard & Poor’s

img desc

jan 19, 2023

Ekonomický výhled na rok 2023: Hlavně zachovat klid

Analytici Allianz Trade předpokládají nevýrazný růst globální ekonomiky v roce 2023 a rozdílné cesty oživení v jednotlivých zemích v roce 2024.

img desc

nov 07, 2022

Riziko je zpět: Pozor na platební neschopnost podniků

Očekáváme, že v letošním roce a v roce 2023 dojde k zrychlení nárůstu insolvencí podniků, a to až o 10 %, respektive 19 %. "Dvojciferný nárůst jsme v první části tohoto roku zaznamenali u téměř poloviny zemí, ve střední a východní Evropě.

img desc

oct. 31, 2022

Jak zmírnit energetickou krizi

Jedním z možných řešení, jak zmírnit energetickou krizi v Evropě by mohlo být skladování energie, které je ovšem chybějícím prvkem v energetické strategii.

Naším cílem je chránit Vaše podnikání a pomáhat Vám uspět, případně pomoci s vymáháním Vašich pohledávek. Poznatky o odvětvích, firmách a zemích Vám pomohou přijímat jednoznačná rozhodnutí s menším kreditním rizikem. Nabízíme účinné řešení v náročném podnikatelském prostředí, obranu Vašeho podnikání a ochranu finančního zdraví firmy. Naše služby v oblasti pojištění pohledávek a řízení rizik Vám pomohou obchodovat doma i v zahraničí a pojištění záruk ujistí Vaše obchodní partnery, že smluvní závazky budou splněny. Naše interní informace identifikují cílové společnosti k obchodování a vhodné podmínky pro nabídku. Monitorujeme úvěrové hrozby a pomůžeme Vám vyhnout se finančním ztrátám, naztraderazeným fakturám a porozumět finanční stabilitě Vašich obchodních partnerů. Jestliže budete mít fakturu v prodlení, pomůžeme Vám s vymáháním pohledávek. A Vy se zatím můžete soustředit na rozvoj svého podnikání.