Euler Hermes je nyní Allianz Trade,
globální lídr v pojištění pohledávek

 

Allianz je hrdý na to, že je v letech 2021 až 2028 celosvětovým pojišťovacím partnerem olympijského a paralympijského hnutí

Proč právě my?

Jistota
klientů po celém světě
Zkušenost
monitorovaných firem
Pevný základ
od Standard & Poor’s

img desc

nov 06, 2023

Krize i rostoucí životní náklady zvyšují sociální rizika

Sociální rizika se v uplynulých dvou letech prohloubila. Vyplývá to z Indexu sociální odolnosti, který zpracovává pojišťovna Allianz Trade.

img desc

říj 24, 2023

Globální insolvence budou zrychlovat

Tři z pěti zemí dosáhnou do konce roku 2024 předpandemické úrovně podnikatelské insolvence, včetně velkých trhů

img desc

říj 20, 2023

České mzdy pokulhávají za zbytkem střední Evropy

Ekonomický výhled na zbytek tohoto roku a rok 2024 bude ve střední Evropě podle analýzy pojišťovny Allianz Trade ve znamení velmi opatrného růstu.

Naším cílem je chránit Vaše podnikání a pomáhat Vám uspět, případně pomoci s vymáháním Vašich pohledávek. Poznatky o odvětvích, firmách a zemích Vám pomohou přijímat jednoznačná rozhodnutí s menším kreditním rizikem. Nabízíme účinné řešení v náročném podnikatelském prostředí, obranu Vašeho podnikání a ochranu finančního zdraví firmy. Naše služby v oblasti pojištění pohledávek a řízení rizik Vám pomohou obchodovat doma i v zahraničí a pojištění záruk ujistí Vaše obchodní partnery, že smluvní závazky budou splněny. Naše interní informace identifikují cílové společnosti k obchodování a vhodné podmínky pro nabídku. Monitorujeme úvěrové hrozby a pomůžeme Vám vyhnout se finančním ztrátám, naztraderazeným fakturám a porozumět finanční stabilitě Vašich obchodních partnerů. Jestliže budete mít fakturu v prodlení, pomůžeme Vám s vymáháním pohledávek. A Vy se zatím můžete soustředit na rozvoj svého podnikání.