Upozornění: Používáte zastaralý prohlížeč. Prosím změňte Váš prohlížeč za novější, jako je Chrome, Firefox nebo Microsoft Edge.

Euler Hermes je nyní Allianz Trade,
globální lídr v pojištění pohledávek

Proč právě my?

Jistota
klientů po celém světě
Zkušenost
monitorovaných firem
Pevný základ
od Standard & Poor’s

img desc

Dub 08, 2022

Invaze a šíření covidu v Číně zasáhnou globální obchod

Válka na Ukrajině a opětovný růst koronaviru v Číně zasáhnou světový obchod více než se čekalo. Podle renomované pojišťovny Allianz Trade (Euler Hermes) se aktuální situace promítne jak do snížení objemu, tak i zvýšení cen.

img desc

Bře 28, 2022

Euler Hermes je nyní Allianz Trade

Euler Hermes, světový lídr v oblasti pojištění pohledávek, se stává Allianz Trade. • Euler Hermes vstupuje do nové kapitoly a stává se Allianz Trade • Transformace do Allianz Trade bude významným přínosem pro podporu našeho strategického plánu do roku 2025. Dnešek je novou kapitolou našeho příběhu: Euler Hermes, světový lídr v oblasti pojištění pohledávek, se stává Allianz Trade - je to přirozený krok, protože od roku 2018 jsme plně součástí skupiny Allianz.

img desc

Bře 28, 2022

Globální průzkum 2022

Ceny energií budou v důsledku války na Ukrajině pro globální obchod ještě větším problémem než doposud; vývozci zároveň očekávají, že se v následujícím půl roce až roce prodlouží platební lhůty a zvýší riziko neplacení.

Naším cílem je chránit Vaše podnikání a pomáhat Vám uspět, případně pomoci s vymáháním Vašich pohledávek. Poznatky o odvětvích, firmách a zemích Vám pomohou přijímat jednoznačná rozhodnutí s menším kreditním rizikem. Nabízíme účinné řešení v náročném podnikatelském prostředí, obranu Vašeho podnikání a ochranu finančního zdraví firmy. Naše služby v oblasti pojištění pohledávek a řízení rizik Vám pomohou obchodovat doma i v zahraničí a pojištění záruk ujistí Vaše obchodní partnery, že smluvní závazky budou splněny. Naše interní informace identifikují cílové společnosti k obchodování a vhodné podmínky pro nabídku. Monitorujeme úvěrové hrozby a pomůžeme Vám vyhnout se finančním ztrátám, naztraderazeným fakturám a porozumět finanční stabilitě Vašich obchodních partnerů. Jestliže budete mít fakturu v prodlení, pomůžeme Vám s vymáháním pohledávek. A Vy se zatím můžete soustředit na rozvoj svého podnikání.