Euler Hermes je nyní Allianz Trade,
globální lídr v pojištění pohledávek

 

Allianz je hrdý na to, že je v letech 2021 až 2028 celosvětovým pojišťovacím partnerem olympijského a paralympijského hnutí

Proč právě my?

Jistota
klientů po celém světě
Zkušenost
monitorovaných firem
Pevný základ
od Standard & Poor’s

img desc

feb. 08, 2024

Čtyři hlavní příznaky podvodu v podnikání | Allianz Trade

Podnikatelské podvody jsou obrovským celosvětovým problémem, který se zrychlil s digitalizací a prací na dálku. Jak by se měly podniky chránit?

img desc

úno 06, 2024

Riziko neschopnosti společností splácet za loňský rok celosvětově kleslo

Riziko neschopnosti společností splácet za loňský rok celosvětově kleslo

img desc

led 03, 2024

Co je pojištění proti neschopnosti splácet

Přečtěte si tento článek a zjistěte, jak pojištění proti neschopnosti splácet řeší nezaplacené faktury a podporuje růst společnosti.

Naším cílem je chránit Vaše podnikání a pomáhat Vám uspět, případně pomoci s vymáháním Vašich pohledávek. Poznatky o odvětvích, firmách a zemích Vám pomohou přijímat jednoznačná rozhodnutí s menším kreditním rizikem. Nabízíme účinné řešení v náročném podnikatelském prostředí, obranu Vašeho podnikání a ochranu finančního zdraví firmy. Naše služby v oblasti pojištění pohledávek a řízení rizik Vám pomohou obchodovat doma i v zahraničí a pojištění záruk ujistí Vaše obchodní partnery, že smluvní závazky budou splněny. Naše interní informace identifikují cílové společnosti k obchodování a vhodné podmínky pro nabídku. Monitorujeme úvěrové hrozby a pomůžeme Vám vyhnout se finančním ztrátám, naztraderazeným fakturám a porozumět finanční stabilitě Vašich obchodních partnerů. Jestliže budete mít fakturu v prodlení, pomůžeme Vám s vymáháním pohledávek. A Vy se zatím můžete soustředit na rozvoj svého podnikání.