Euler Hermes je teraz Allianz Trade,
globálny líder v poistení pohľadávok


 

Allianz je hrdý na to, že je v rokoch 2021 až 2028 celosvetovým poisťovacím partnerom olympijského a paralympijského hnutia

Spokojnosť
klientov na celom svete
Skúsenosti
monitorovaných firiem
Pevné základy
podľa agentúry Standard & Poor’s

img desc

jún 28, 2022

Skóre zložitosti vymáhania pohľadávok | Allianz Trade

V ktorých krajinách je najťažšie získať vaše pohľadávky späť? Allianz Trade Collection Complexity Score meria, aké ťažké je vymôcť dlh v danej krajine.

img desc

máj 26, 2022

Globálny report o insolvenciách: Rastúce riziko

Analýza Allianz Trade ukazuje, že platobná neschopnosť firiem sa blíži na úroveň pred pandémiou

img desc

máj 16, 2022

Inflácia v eurozóne: Aké zlé to môže byť?

Eurozóna vrátane Slovenska čelí najhorším cenovým tlakom od 70-tych rokov minulého storočia. Celková inflácia dosiahla v apríli medziročnú hodnotu 7,5 % (nárast zo 7,4 % v marci). Podľa analýzy Allianz Trade za to z takmer dvoch tretín môže zvyšovanie cien energií.

Euler Hermes na Slovensku
Naším cieľom je chrániť vaše podnikanie a pomôcť vám uspieť. Poznatky o priemyselných odvetviach, spoločnostiach a krajinách vám pomôžu robiť jasné rozhodnutia s menším rizikom. Ponúkame efektívne riešenia v náročnom podnikateľskom prostredí, pričom chránime vaše podnikanie a finančné zdravie vášho podniku. Naše služby poistenia pohľadávok a riadenia rizík vám pomôžu obchodovať doma alebo v zahraničí a poistenie záruk uisťuje vašich obchodných partnerov, že zmluvné záväzky budú splnené. Údaje, ktoré vlastníme, identifikujú cieľové spoločnosti pre obchod a aké správne podmienky im ponúknuť. Monitorujeme hrozby pohľadávok a pomáhame vám vyhnúť sa finančným stratám a pochopiť finančnú stabilitu vašich obchodných partnerov. Keď sa váš partner dostane do platobnej neschopnosti, pomôžeme vám vymáhať vaše pohľadávky a vy sa zatiaľ môžete zameriavať na rozvoj vašej firmy.