Euler Hermes je teraz Allianz Trade,
globálny líder v poistení pohľadávok


 

Allianz je hrdý na to, že je v rokoch 2021 až 2028 celosvetovým poisťovacím partnerom olympijského a paralympijského hnutia

Spokojnosť
klientov na celom svete
Skúsenosti
monitorovaných firiem
Pevné základy
podľa agentúry Standard & Poor’s

img desc

feb 16, 2023

Energetický šok v Európe zníži tento rok zisky podnikov

V minulom roku sa energetická kríza ešte neprejavila celkom naplno, rast cien energií výrazne ovplyvní európske spoločnosti najmä v tomto roku.

img desc

jan 19, 2023

Ekonomický výhľad 2023-2024: Zachovať pokoj a pokračovať

Analytici Allianz Trade predpokladajú nevýrazný rast globálnej ekonomiky v roku 2023 a rozdielne cesty oživenia v jednotlivých krajinách v roku 2024.

img desc

nov 04, 2022

Môže boom odvetvia batérií pomôcť Európe s energetickou krízou?

V európskej energetickej stratégii chýba koncept skladovania energie

Euler Hermes na Slovensku
Naším cieľom je chrániť vaše podnikanie a pomôcť vám uspieť. Poznatky o priemyselných odvetviach, spoločnostiach a krajinách vám pomôžu robiť jasné rozhodnutia s menším rizikom. Ponúkame efektívne riešenia v náročnom podnikateľskom prostredí, pričom chránime vaše podnikanie a finančné zdravie vášho podniku. Naše služby poistenia pohľadávok a riadenia rizík vám pomôžu obchodovať doma alebo v zahraničí a poistenie záruk uisťuje vašich obchodných partnerov, že zmluvné záväzky budú splnené. Údaje, ktoré vlastníme, identifikujú cieľové spoločnosti pre obchod a aké správne podmienky im ponúknuť. Monitorujeme hrozby pohľadávok a pomáhame vám vyhnúť sa finančným stratám a pochopiť finančnú stabilitu vašich obchodných partnerov. Keď sa váš partner dostane do platobnej neschopnosti, pomôžeme vám vymáhať vaše pohľadávky a vy sa zatiaľ môžete zameriavať na rozvoj vašej firmy.